Więcej o nas:
Więcej o nas:
W przygotowaniu…
Wspierają nas:
Wspierają nas:
Bartosz Ziółko
Dr hab. inż Bartosz Ziółko, były prof. AGH, jest współzałożycielem i szefem Techmo – spółki technologicznej dostarczającej rozwiązania z zakresu rozpoznawania i syntezy mowy.
…więcej…
Studia na Wydziale Elektroniki i Telekomunikacji AGH.
Doktorat z Informatyki na University of York.
Habilitacja w 2017. Ponad 100 prac naukowych, dwa patenty przyznane przez USPTO i jeden przez EPO.
Autor książki „Przetwarzanie mowy”.Your Content Goes Here
Jego zainteresowania badawcze obejmują automatyczne rozpoznawanie mowy, przetwarzanie języka naturalnego, rozpoznawanie mówców i symulacje dźwięku przestrzennego. Brał udział w kilku krajowych i europejskich projektach badawczych. Jego działalność badawczo-rozwojowa obecnie koncentruje się na rozwoju produktów i technologii w obrębie spółki Techmo, głównie w obszarach obsługi klienta oraz telemedycyny. Więcej informacji na ten temat znajduje się w publikacji https://bit.ly/Voice-matters
Darek WiśniewskiProject manager działu badawczo rozwojowego Instytutu Biotechnologii i Medycyny Molekularnej. Specjalista ds. Komunikacji z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami projektowymi oraz programista Python, z podstawową znajomością wykorzystania technik uczenia maszynowego w zagadnieniach medycznych. Wcześniej koordynator hubu Clipster, który został nagrodzony w polskim finale konkursu Central European Startup Awards oraz doradca projektów technologicznych w fazie pre-seed.
…wiecej…Darek Wiśniewski
Wcześniej Dyrektor Operacyjny odpowiedzialny za proces i strategie pozyskiwania danych wykorzystywanych w procesie uczenia maszynowego w kontekście oprogramowania do interpretacji badań głowy CT – Brainscan.ai oraz członek Pomorskiej Izby Gospodarczej. Obecnie project manager działu badawczo rozwojowego Instytutu Biotechnologii i Medycyny Molekularnej.
Zwycięzca Innolabs Pitching Challenge w Oslo, Kongresu Health Challenges w Katowicach, zdobywca wyróżnienia na finale EIT Health Innoastars w Portugalii oraz Startup Days by Roche w Warszawie.
Mentor inicjatywy „FairIt”, mobilizującej kobiety do wejścia w świat IT, Mentor „Dni Innowacji Zdrowia EIT” dla studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Prelegent „Bio-Tech Daily” w Gdańsku – cykl spotkań o nowych technologiach, Prelegent na „We Do IT” – inicjatywa mobilizująca studentów do tworzenia nowych technologii, Prelegent na „PY: DATA Trójmiasto” – spotkania nt. Nowych technologii i big data, Prelegent na „Kongresie wyzwań zdrowotnych – Ai in Medicine”, prelegent dla Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza dt. sztucznej inteligencji w medycynie. Członek jury międzynarodowego konkursu biotechnologicznego SensUs 2020. Moderator i prezenter na konferencji Infoshare 2020, w zakresie IT i AI w ortopedii, psychologii i telemedycynie.
Wkład merytoryczny do wywiadów dotyczących wykorzystania uczenia maszynowego w procesie analizy i interpretacji badań obrazowych mózgu pt .: „Neuronu Radiolog Zadba o Mózg” sztucznainteligencja.org oraz „Badania obrazowe i interpretacja AI” dla OSOZ Polska.
Wnioskodawca, menadżer i alumni projektu współfinansowanego przez EIT Health – Headstart polegający na stworzeniu API do komunikacji między systemem Brainscan.ai a zewnętrznymi rozwiązaniami.
Twórzmy Razem Przyszłość!
Zapraszamy do udziału i współpracy
w Polskim Stowarzyszeniu
„Sztuczna Inteligencja w Medycynie”